Vítejte na Škole, ve které se zaměstnanci snaží o rovnováhu mezi Tvory jako Vy a Lidmi.
Vítejte na Škole, kde je každý originální!

Školní Noviny

Online Hráči... Následující Eventy....

26. září 2012 v 19:04
Jelikož mnoho lidí zde nehraje, rozhodla jsem se udělat očistku. Chápu, že začíná škola, proto vám dám měsíc na zapsání. V případě nezapsání se vám mažeme profil. Můžete se znovu registrovat, ale očistky zde budou asi 1x měsíčně, možno 1x za dva měsíce, tudíš vám je registrace a neaktivita naprosto k ničemu.

Tudíš prosíme hráče, kteří chtějí nadále hrát, aby se zapsali:
  • Jméno (Celé)
  • Kolej
Jelikož je zde také málo aktivních hráčů, rozhodla jsem se udělat soutěž, kde každý budete navrhovat různé 'Eventy' a tři nejlepší dostanou body a nějaké to zvířátko pro boj, chov,... či nějakou schopnost.
Také se těšte, že na Halloween máme 'event' již vymyšlený.

Tak tedy: Zapisujte se a vymýšlejte, se jménem a kolejí jej posílejte na mail Royal-School@seznam.cz

Oznámení

28. srpna 2012 v 18:11 | Rosemary Corwell
Zdravím všechny!

Ráda bych vás upozornila, že toho koho chytnu při pomlouvání se okamžitě stěhuje na samotku a je jedno jestli je to student a nebo zaměstnanec.
Jak jste si všimli, tak se nám prázdniny blíží ke konci a já bych chtěla, abych začátek školního roku nějak oslavila a tím se vám i omluvila za tu jednu hodinu na kterou jste všichni museli jít. Takže pište co navrhujete jako dobrou oslavu a omluvu.
Chtěla bych tu přivítat nové studenty, profesory a ostatní personál. Doufám, že spolu budeme dobře vycházet a že se vám tu bude líbit.

Rosemary Corwell
Ředitelka školy
 
 

Reklama