Vítejte na Škole, ve které se zaměstnanci snaží o rovnováhu mezi Tvory jako Vy a Lidmi.
Vítejte na Škole, kde je každý originální!

Vyhodnocení DÚ z 1. Hodiny > Základní Chování mezi Lidmi

1. září 2012 v 13:06

Ohodnocení Domácích Úkolů

1. Hodina Základního chování mezi lidmiArtemis Royal, Entia : Já osobně si myslím, že nepotřebuji žádný amulet. Na mém vzhledu není nic co by se lidskému oku zdálo být nenormální. Svůj oheň dokážu perfektně ovládat, takže se nemůže stát, že bych někoho uškvařila za živa, ale ať je po vašem když jste profesorka.
Jako amulet jsem si vybrala starý rodinný šperk. Jsou to mosazné náušnice s perlami a pavoučky. Když si je nasadím, tak mi vysají všechnu mou ohnivou sílu a já už nemůžu ovládat oheň a čas a já jsem bezmocná jako člověk. Při delším nošení jsem velmi výbušná a náladová. Jsou velmi mocné a mají ohromnou sílu. Kdyby si je nasadil člověk, tak by z něj vysály všechnu sílu a zabili ho. Nosit jej může jen silný démon, protože nepřijímají žádnou jinou rasu a jsou velmi kruté.

Ohodnocení : Říkat,že svou moc ovládáš perfektně není správné, protože vždy se může stát něco nepředvídatelného. A to že tvůj vzhled taktéž nenapovídá o tom, že bys mohla být nadpřirozenou bytostí platí skoro to samé. Proto jsem ráda, že sis nějaký ten amulet vybrala. Síla tvého amuletu je ohromná a doufám, že ti bude sloužit k dobru. Jsem taktéž ráda, že jsi mi o oněch náušnicích něco pověděla.
Proto tento úkol hodnotím tím nejlepším hodnocením. Tedy +20body pro tvou kolej.


Debbie, Squamis : Mým ochranným amuletem je prsten s kamenem lapis lazuli. Je to velice silný ochranný amulet, protože lapis lazuli je známý ochranný kámen. Velice mi pomáhá skrýt své charakteristické znaky, abych mohla mezi lidi. O svůj ochranný amulet pečuji a nikdy si ho nezapomínám vzít. ¨

Ohodnocení : Milé, že se o svůj amulet staráš, a že ti náramně pomáhá se skrytím charakteristických znaků. Taktéž je dobré vědět o Lapis Lazuli.
Avšak přesto, že je to pěkně zpracované a shrnuté do kupičky, ve srovnání s úkolem například Artemis, jež mi přesněji vypsala moc amuletu, je to přílišně krátké. Myslím, že +10bodů pro tvou Kolej bude vyhovující...


Samantha Clark, Deos : Tenhle náramek ji nechal upír který ji adoptoval společně s penězi na studium na této škole. U toho našla papírek s krátkým textem co to je a kdy to používat

Ohodnocení : Chápu, že se ti nic nechce vypisovat podrobně, ale takto krátký úkol? Propříště bys mohla trochu rozvést. Například kdy ho tedy můžeš používat... jak? ...
Nemyslím si, že by to bylo dost dobré, buď ráda, že jsi napsala vůbec něco, protože za něco takovéhleho máš 0bodů.


Eliona Greenová, Nix : Sponku našla jednoho dne u víli která se jí ujala. Moc se jí líbila tak si ji strčila do vlasů. Víle se líbila její vášeň pro přírodu a tak jí tu sponku nechala i když to byl dárek od její kamarádky.

Ohodnocení : Hezké, žes jej od někoho dostala, navíc, když to byl původně vlastní dárek, ale podrobněj se ti asi nic dělat nechce, co? Ale třeba, jakou moc má? Nebo tak. Prostě soudím stejně jako u Sam, 0bodů.


Dia Darkness de Dionýsos, Deos : Můj 'talisman' je náhrdelník. Ne ale obyčejný. Je to růženec ve tvaru meče. Dal mi ho upír, jenž mě zachránil. Pečetí mojí poloviční sílu, tím se ze mě stává poloupír a napůl člověk. Kdysi dávno, když jsem byla ještě malá, mě honila banda upírů kvůli mému původu. Tehdy sem ještě nevěděla, že jsem upír a dcera praupírů, takže jsem nevěděla co dělat. Tento 'talisman' mi proto pečetí sílu. Celou nedokáže a tak aspoň z poloviny, tím mě nedokáží vysledovat a já nejsem tak uzavřená, zabijácká,... Špičáky se mi zmenší a oči nemám krvavě rudé, ale modré. Sundat si jej sama nemůžu, je ke mě přidělaný kouzlem a pouze osoba s dobrým umyslem s mojí silou jej může sundat. Pečeť ale nesmí být dlouho otevřená, to bych mohla všechny kolem zabít a ještě by mě mohli upíři najít.

Ohodnocení : Dobře propracované.... a ačkoliv tě upřímně lituji, že tě nahání Banda úpírů, jsem na tebe hrdá, žes udělala pořádně úkol. Ne každý si s tím totiž dá práci.
Jsi jedna z mála, co dostává plných +20bodů k tvojí koleji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.