Vítejte na Škole, ve které se zaměstnanci snaží o rovnováhu mezi Tvory jako Vy a Lidmi.
Vítejte na Škole, kde je každý originální!

Raphael Antinett - Profesor výtvarné výchovy

12. září 2012 v 19:49 |  Profesoři


  • Vaše jméno: Raphael Antinett

  • Datum narození, věk: 18.10., 26 let

  • Rasa: Vlkodlak

  • Povaha: Jeho povaha je nevyvážená. Umí být klidný a tichý, stejně jako nebezpečný a rozzuřený. Ovšem, když ho poznáte blíže, zjistíte proč takový je a kdy takový bude. Je odolný a jen tak ho něco nerozhází, což je pro něj dobré v práci, kterou dělá.


  • Vzhled: Je vysoký a štíhlý. Má krátké a tmavé vlasy, jemné na dotek. Má velice uhrančivé oči, které dokážou nejen odradit, ale i přitáhnout. Nos i rty padnou přesně do obličeje. Jeho nezbednému a docela přitažlivému obličeji dodávájí smyslnost krátce zastřižené vousy. Jeho ruce umí být něžné i smrtící. Při tom jsou velmi jemné a né málo dívek touží po pohlazení.

  • Váš životopis: Narodil se jako nemanželský syn, omyl, který nikdy neměl zahlédnout světlo světa. Když otec Nathaniel podváděl její matku s milenkou, omylem otěhotněla. Jeho život nebyl žádná legrace - musel si v něm vybojovat svoje místo pěstmi. Protože byl dokonalý adept na dalšího člena gangu (bylo mu tehdy 12 let), který byl v okolí nejsilnější, musel dokázat, že na to má. Nakonec se při potyčce popral s bossem gangu, a stal se jím on sám. Ale jeho už to moc nebralo. U ostatních gangů si po nějaké době získal jakýsi respekt, byl nejsilnějším a nejlepším rváčem v okolí. I když bral gang jako povinnost, měl i jiné povinnosti, školu a kreslení, které ho bavilo. Jeho matka ale byla velmi nemocná a nakonec umřela na rakovinu. Před svou smrtí svěřila Raphaela do rukou jeho otce. Když jim bylo dvacetšest, proměnil se ve vlkodlaka. Otec mu řekl, že on sám je vlkodlak. Raphael odjel do školy, ucházet se o volné místo profesora výtvarné výchovy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.