Vítejte na Škole, ve které se zaměstnanci snaží o rovnováhu mezi Tvory jako Vy a Lidmi.
Vítejte na Škole, kde je každý originální!

1. Hodina > Kouzlení - Lilith Aokawa

4. září 2012 v 0:00
Pro kouzlení jsou již odjakživa pravidla, která by se měla dodržovat. Jedním z hlavních pravidel je, aby nás při kouzlení neviděl žádný smrtelník. Kdyby se tak stalo, hrozilo by prozrazení nadpřirozených bytostí, což více-méně nechceme. Ohrozilo by to nejen nás, ale díky některým bytostem by hrozilo vypuknutí války.
Dalším důležitým pravidlem pro kouzlení, je výběr správného místa. Již jsme si vyloučili místa mezi lidmi. Tedy- vybíráme si prázdná místa, myšleno tedy, že vy studenti zatím smíte kouzlit s těžšími kouzly maximálně pod dohledem profesorů. Později dostanete povolení i kouzlit jinde. Pro příklad na pokojích, nebo v lese, na louce atd.
Když jsem u toho, rovnou vám řeknu i další pravidlo... to že je taktéž důležité poznáte od toho, že vyplývá z toho prvně zmiňovaného. Takže NIKDY neprozraďte, že nejste jen lidé.... ačkoliv toto bych mohla zařadit i do mého druhého předmětu- Základní Chování mezi Lidmi.
K samotnému kouzlení se dostaneme později. Tato "Úvodní hodina" je především pro seznámení s těmi třemi nejdůležitějšími pravidly.
Úkolem do další hodiny, jenž bude na Pátek, je, že mi vypíšete další pravidla, která bychom měli jakožto nadpřirozené bytosti dodržovat. A chci jich minimálně 10. Kontrolovat je budu další hodinu, jenž je v Pátek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.