Vítejte na Škole, ve které se zaměstnanci snaží o rovnováhu mezi Tvory jako Vy a Lidmi.
Vítejte na Škole, kde je každý originální!

1. Hodina > Dějiny - Katie Colinsnová

19. září 2012 v 0:00
Každý má nějaký vznik.Stejně jako lidi.Jelikož je tady více ras, nebylo by spravedlivé kdyby jsem probírala třeba jenom upíry.V dnešní látce si probereme jak jste vznikly. Doufám že mi rozumíte. Takže, začněme upíry.
Upíři
Nikdo s určitostí neví, jak upíři vznikli. Pravděpodobné jsou ale dvě možnosti:
a) křížení člověka se zvířetem
b) zásah černé magie, či vyšší moci
První upír vznikl přibližně před 2.tisíciletí př. n. l.(doba bronzová)
Tento upír byl v celku primitivní: nemohl chodit na světlo, musel se živit krví a odrovnalo ho dřevo. Hodně rostlin pro něj byly jedovaté. Tento upír se musel rychle přizpůsobit. Měl nezatažitelné tesáky, a v té době příliš neoplýval inteligencí. Byl to geneticky příslušník k barbarskému kmenu. Tenhel tvor začal zabíjet zvířata, jejich krev mu však nestačila, tak začal zabíjet lidi. A tak vznikl druhý upír.

Vlkodlaci:
V patnáctém století táhl Transylvánií Hrabě Vlad zvaný Tepesco. Na své cestě zničil i jeden z klášterů a všechny lidi v něm schované nechal povraždit. Opat ho tedy proklel. Když se o tři dny později Dracula změněný na upíra poprvé napil lidské krve, vstali lidé v klášteře z mrtvých a stali se vlkodlaky

Andělé:
Když umřel první člověk který byl bez hříchů, narostli mu křídla a odletěl do nebe. Takhle to pokračovalo dál a dál až vzniklo nebe.

Démoni:
Démon vznikl tak, že když se anděl vzepřel poslání od boha, byl svržen do podzemí kde se naučil ovládat oheň a poté to naučil i ostatní svržence.

Víli:
Víla vznikla z duše předčasně zemřelé dívky. Druhá víla vznikla tak, že matka utopila své nepokřtěné dítě. Společně potom vytvořily další a další víli. Spoustu z nich dala do lidského světa nebo k různým lidem.

Elfové:
Elfy vytvořily víli aby se mohly starat o lesy, zatímco ony o zvířata a o vody. Rozdělili se pak úplně a oni si začali říkat elfové a udělaly potom i elfí dívky.

Mořské panny:
Mořská panna vznikla zkřížením zvířet s mladou dívkou. Dívka poté lákala lidi do moře kde se utopili a stali se mořskými pannami.

A dnes taky dostanete úkol. Určitě znáte nějakého svého kamaráda stejné rasy. Napíšete mi o něm minimálně 50 slov a můžete poslat i fotku. Všechny úkoly mi posílejte na email Kovbojka200@seznam.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alexa Moon | 26. září 2012 v 15:53 | Reagovat

Dobrý den omlouvám se píšu ted z mobilu asi dva měsíce nám nepůjde počítač

2 Katie Colinsnová | 27. září 2012 v 14:57 | Reagovat

[1]: Dobře. Jinak ostatní mají čas mi úkol odevzdat do 29.září.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.