Vítejte na Škole, ve které se zaměstnanci snaží o rovnováhu mezi Tvory jako Vy a Lidmi.
Vítejte na Škole, kde je každý originální!

Září 2012Registrace

29. září 2012 v 20:41 | Rosemary Corwell
Zdravím moji tvorečkové!
Chtěla bych poprosit všechny kdo odeslali přihlášku ať chvíli počkají a neotravují všechny kolem sebe. Hrát už samozřejmě můžete, ale profil vám zveřejním až zítra až se vrátím domů. Prosím mé dvě zastupitelky, aby to nechali skutečně na mně. Děkuji všem.

Ředitelka Rosemary Corwell


Online Hráči... Následující Eventy....

26. září 2012 v 19:04 Školní Noviny
Jelikož mnoho lidí zde nehraje, rozhodla jsem se udělat očistku. Chápu, že začíná škola, proto vám dám měsíc na zapsání. V případě nezapsání se vám mažeme profil. Můžete se znovu registrovat, ale očistky zde budou asi 1x měsíčně, možno 1x za dva měsíce, tudíš vám je registrace a neaktivita naprosto k ničemu.

Tudíš prosíme hráče, kteří chtějí nadále hrát, aby se zapsali:
  • Jméno (Celé)
  • Kolej
Jelikož je zde také málo aktivních hráčů, rozhodla jsem se udělat soutěž, kde každý budete navrhovat různé 'Eventy' a tři nejlepší dostanou body a nějaké to zvířátko pro boj, chov,... či nějakou schopnost.
Také se těšte, že na Halloween máme 'event' již vymyšlený.

Tak tedy: Zapisujte se a vymýšlejte, se jménem a kolejí jej posílejte na mail Royal-School@seznam.cz

1. Hodina > Dějiny - Katie Colinsnová

19. září 2012 v 0:00
Každý má nějaký vznik.Stejně jako lidi.Jelikož je tady více ras, nebylo by spravedlivé kdyby jsem probírala třeba jenom upíry.V dnešní látce si probereme jak jste vznikly. Doufám že mi rozumíte. Takže, začněme upíry.
Upíři
Nikdo s určitostí neví, jak upíři vznikli. Pravděpodobné jsou ale dvě možnosti:
a) křížení člověka se zvířetem
b) zásah černé magie, či vyšší moci
První upír vznikl přibližně před 2.tisíciletí př. n. l.(doba bronzová)
Tento upír byl v celku primitivní: nemohl chodit na světlo, musel se živit krví a odrovnalo ho dřevo. Hodně rostlin pro něj byly jedovaté. Tento upír se musel rychle přizpůsobit. Měl nezatažitelné tesáky, a v té době příliš neoplýval inteligencí. Byl to geneticky příslušník k barbarskému kmenu. Tenhel tvor začal zabíjet zvířata, jejich krev mu však nestačila, tak začal zabíjet lidi. A tak vznikl druhý upír.

Vlkodlaci:
V patnáctém století táhl Transylvánií Hrabě Vlad zvaný Tepesco. Na své cestě zničil i jeden z klášterů a všechny lidi v něm schované nechal povraždit. Opat ho tedy proklel. Když se o tři dny později Dracula změněný na upíra poprvé napil lidské krve, vstali lidé v klášteře z mrtvých a stali se vlkodlaky

Andělé:
Když umřel první člověk který byl bez hříchů, narostli mu křídla a odletěl do nebe. Takhle to pokračovalo dál a dál až vzniklo nebe.

Démoni:
Démon vznikl tak, že když se anděl vzepřel poslání od boha, byl svržen do podzemí kde se naučil ovládat oheň a poté to naučil i ostatní svržence.

Víli:
Víla vznikla z duše předčasně zemřelé dívky. Druhá víla vznikla tak, že matka utopila své nepokřtěné dítě. Společně potom vytvořily další a další víli. Spoustu z nich dala do lidského světa nebo k různým lidem.

Elfové:
Elfy vytvořily víli aby se mohly starat o lesy, zatímco ony o zvířata a o vody. Rozdělili se pak úplně a oni si začali říkat elfové a udělaly potom i elfí dívky.

Mořské panny:
Mořská panna vznikla zkřížením zvířet s mladou dívkou. Dívka poté lákala lidi do moře kde se utopili a stali se mořskými pannami.

A dnes taky dostanete úkol. Určitě znáte nějakého svého kamaráda stejné rasy. Napíšete mi o něm minimálně 50 slov a můžete poslat i fotku. Všechny úkoly mi posílejte na email Kovbojka200@seznam.cz