Vítejte na Škole, ve které se zaměstnanci snaží o rovnováhu mezi Tvory jako Vy a Lidmi.
Vítejte na Škole, kde je každý originální!

Srpen 2012

Oznámení

28. srpna 2012 v 18:11 | Rosemary Corwell |  Školní Noviny
Zdravím všechny!

Ráda bych vás upozornila, že toho koho chytnu při pomlouvání se okamžitě stěhuje na samotku a je jedno jestli je to student a nebo zaměstnanec.
Jak jste si všimli, tak se nám prázdniny blíží ke konci a já bych chtěla, abych začátek školního roku nějak oslavila a tím se vám i omluvila za tu jednu hodinu na kterou jste všichni museli jít. Takže pište co navrhujete jako dobrou oslavu a omluvu.
Chtěla bych tu přivítat nové studenty, profesory a ostatní personál. Doufám, že spolu budeme dobře vycházet a že se vám tu bude líbit.

Rosemary Corwell
Ředitelka školy
1. Hodina > Základní Chování mezi Lidmi - Lilith Aokawa

27. srpna 2012 v 12:54
Každá nadpřirozená bytost ví, že pokud se chce sebeméně pohybovat mezi Lidmi, MĚLA by skrýt své charakteristické znaky. To jest například u Upírů jejich tesáky nebo u Andělů jejich křídla. Proto používáme Svoje ochranné amulety. U mě je to například náramek. Velice mi pomáhá... Ale vy sami můžete mít i něco jiného. Naušnice, Prsten, Řetízek.... i něco jiného.
Jednoduše vám říkám, že není pěkné, když jste člověk a oproti vám se najednou zjeví Osoba s ostrými tesáky, většinou vyčnívající z úst, nebo majestátní veliká křídla, či jako 3. příklad vám podám Blány mezi prsty nebo žábry při krku.
Takže si pamatujte, že skrytí je velice důležité a nesmí se jen tak podceňovat.

A jako úkol na další hodinu, jenž bude ve Čtvrtek, si připravíte vlastní amulet a něco krátkého mi o něm povíte. Budu si to kontrolovat, tak na to nezapomeňte a pošlete to na Školní Mail, oni mi to přepošlou...

Můj Náramek: