Vítejte na Škole, ve které se zaměstnanci snaží o rovnováhu mezi Tvory jako Vy a Lidmi.
Vítejte na Škole, kde je každý originální!

Tess Sephiri - Dozorce

27. srpna 2012 v 12:19 |  Personál

 • Jméno: Tess Sephiri
 • Datum narození: 13. prosince
 • Věk: 6013, vypadá na 23
 • Rasa: Démon Chrysós
 • Povaha: Tess patří mezi typ málomluvných a tichých lidí. Většinou bývá sama a bloudí ve svých myšlenkách. Dokáže se, ale i bavit. Snaží se být stále klidná i v těch nejtěžších situacích a zbytečně se nehněvat. Když se už ale naštve, stojí to za to.
 • Vzhled: Tess má zlatavou pokožku, kterou zdobí, dá se říct zlaté šupiny. Někdy se i může zdát že se její pleť leskne. I přes to, že má dlouhé černé řasy, se neobejde bez toho aniž by se, než vyjde z domu namalovala. Její rty, nejsou jako ostatních červené, ale zlaté. Je to jedna ze zvláštností, které má Tess již od narození. Její vlasy jsou tmavě hnědé, ale může se v nich objevit i blond, zrzka a na některých místech i šedivě modrá barva. Většinou má vlasy spletené do zajímavého copu. Když tak ale není, její vlasy ve vlnách splývají po zádech až skoro pod zadek. Její oči mají barvu té nejčernější čokolády. Není moc vysoká, vlastně ji většina lidí vždy přeroste. I tak má ale v sobě nějakou auru, která dává okolí najevo, že rozhodně není bezbranná.
 • Životopis: Narodila se v Athénách, aspoň toto ji teda bylo řečeno. Nikdy nepoznala své rodiče, a vlastně ji ani moc nezajímá kdo jsou. Evidentně pro ně nic neznamenala, když ji nechali pohozenou před cizím domem. Ujali se ji hodní lidé, kteří ji vychovávali jako by byla jejich vlastní. Nijak jim nevadilo jak vypadá, a že je úplně jiná než lidské děti. Jejím nevlastním sourozencům ale vadila. Zdálo se jim, že je Tess připravuje o rodiče a proto když ji bylo 11 let, oklamali ji a nechali ji na dřevěném voru plout po moři, doufajíc že už ji nikdy neuvidí. Zklamaná a smutná Tess se rozhodla pomstít. Zrovna v tu dobu se v ní objevila její schopnost a to schopnost "Chrysós", "manipulace se zlatem". Aniž by věděla jak, dostala se zpátky na pevninu. Její smutek a zášť ji zcela oslepily a než si uvědomila co dělá, celou rodinu, kterou považovala za svou, proměnila ve zlato. Poté strachem sama ze sebe, utekla.
  Dlouhá léta cestovala, stárla a snažila se přežít. Dny, týdny, měsíce, roky a staletí, plynuly jako voda. Tess se naučila svou moc ovládat, nebo si to alespoň myslela. Už to bylo nějaké to staletí, co byla na tomto světě ale poprvé poznala ten pocit, "lásku".
  Ano, zamilovala se. Do obyčejného člověka, Jasona. Ten již ale byl zamilovaný do jiné dívky. V tu dobu co Tess poprvé pocítila lásku, pocítila i žárlivost. Několik týdnů se snažila aby se do ní zamiloval, on měl ale oči pořád pro jinou. Znovu ji ovládl vztek a žárlivost, a tak se stalo že "onu dívku" proměnila ve zlato. Doufala že tak na ní Jason zapomene, a zamiluje se do ní. Prvně byl smutný, ale jak čas bežel smutek začal opadat a on se začal znovu usmívat. V tu dobu se poprvé jakoby podíval na Tess. Netrvalo to dlouho a zamiloval se do ní. Tess byla konečně šťastná, ale vždycky se něco pokazí. Zjistilo se, že jak proměnila tu dívku ve zlato, někdo ji sledoval. A tak se to doneslo k Jasonovi. Ten ovládán vztekem se pokusil Tess zabít. Ta zklamaná neudržela své emoce na uzdě, a skončil jako plno lidí, proměněň ve zlato.
  Tess si zapřísáhla, že se již znovu nikdy nezamiluje. Nechce to znovu všechno prožít.
  Od té osudné noci, již ale uběhlo několik tisíciletí a Tess je nyní tady, na Royal School.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.