Vítejte na Škole, ve které se zaměstnanci snaží o rovnováhu mezi Tvory jako Vy a Lidmi.
Vítejte na Škole, kde je každý originální!

Rosemary Corwell - Ředitelka

22. srpna 2012 v 20:36 |  Personál


  • Jméno: Rosemary Corwell
  • Datum narození: 4. září
  • Věk: 5874, lidských 21
  • Rasa: Démon Měsíce
  • Povaha: Jsem hodně bláznivá a chvíli neposedím. Pořád se usmívám i přesto a i když se to nezdá, tak jsem hodně citlivá, ale moje tvrdohlavost nedovoluje to dávat najevo. Čas od času na mě přijde lenost a i vstát z postele je pro mě moc vyčerpávající, v takových dnech jsem velmi náladová a hrozně rychle a snadno se naštvu.
  • Vzhled: Mám zářivé modré oči, které jsou orámovány hustými řasami a pro svou barvu hned každého zaujmou. Pleť je velmi bledá a nádherně kontrastuje s po prsa dlouhými, hnědými vlasy, které vždy nosím rozpuštěné. Mám oválný obličej, který skoro pořád zdobí úsměv. Jsem celkem malá, měří jen 168 cm, ale aspoň dobře zapadnu mezi studenty.
  • Životopis: Narodila jsem se už dávno před rokem 0. Můj otec je sám Ďábel, který při mém narození uronil jedinou slzu za celý svůj dlouhý život. Mou matkou je Seléne, bohyně měsíce. Po otcovi jsem démon a po matce jsem zdědila nadvládu na Měsícem. Dlouho jsem žila se svým otcem a bratry a protože jsem jediná dcera, tak jsem to neměla jednoduché. Učili mě jak se mám správně chovat, všem jazykům Země a i hrát na piáno a housle. Tento život mě opravdu nebavil, a tak jsem se vydala do své říše pomoct matce vládnout. Měla ze mě velikou radost a tak mi darovala škrabošku vyrobenou z měsíčních perel, perel tak vzácných, že jen jediná stála celé jmění. Matka mě také naučila kouzlit, ovládat magii a vládnout a využívat sílu měsíce. S matkou se mi dobře žilo. Jediné co mi trochu vadilo byly plesy, které neustále pořádala a mně se museli neustále žít nové šaty. Matka z toho měla nesmírnou radost a při pohledu na její smutnou tvář by mi pukalo srdce, ale já jsem se nemohla neustále chovat společensky, na všechny se usmívat a být klidná. Jednou jsem prostě vybuchla. Matka byla hodně smutná, ale chápala mě. Byla jsem dcera svého otce, a tak jsem musela zpátky k němu. Nejdříve se mi smál, že jsem od ní tak rychle vypadla, ale potom mi řekl, že to stejné i jej vystrnadilo. Když zjistil co jsem se všechno naučila, tak řekl, že i on mě něco naučí, a tak jsem se začala učit umění boje, mučící techniky a další takové odpornosti, takže jsem se za nějakou tu dobu v tom všem stala mistrem. To už se psal nějakej ten rok 800 a já jsem se chtěla podívat na Zemi. Tátovi se to nelíbilo, ale naléhala jsem na něj tak dlouho až svolil jen pod podmínkou, že půjde se mnou. Svět se mi moc nelíbil, ale to jen na začátku. Potom jsem si na něj tak zvykla, že jsem nechtěla zpět do otcovi říše, ale otec se mnou nechtěl a tak mě zanechal na Zemi. Zkusila jsem skoro všechny práce i věci, ale jen pár se mi jich zalíbilo. Největší potěšení mi dělalo zachraňovat lidi a i jiné tvory a ochraňovat je. Právě proto jsem založila školu, kde učím všechny tvory jak normálně žít mezi lidmi.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.