Vítejte na Škole, ve které se zaměstnanci snaží o rovnováhu mezi Tvory jako Vy a Lidmi.
Vítejte na Škole, kde je každý originální!

Marion Thompson - Doktorka

26. srpna 2012 v 13:17 |  Personál

 • Jméno: Marion Thompson
 • Datum Narození: 12. dubna 1989
 • Věk: 23 let
 • Druh: Anděl
 • Povaha: Marion na první dojem působí jako klidná a stydlivá dívka. Bohužel je to dooprvady jen první dojem. Marion má stále úsměv na rtech a plnou pusu keců. Nikdy se za nic nestyděla a vždy si stála za svým a byla sama sebou. Ke všem se chová přívětivě a mile. Ke frajerům, kteří si myslí, že jim patří celý svět se ale nechová tak mile.
  Jinak je chytrá, milá, usměvavá, přátelská, společenská, aktivní, pracovitá a velice obětavá. K temným stránkám patří moc velká sebekritika, občasná výbušnost a někdy naivita. Taky lidem občas přijde až mo vlezlá, ale ona to myslí dobře, protože se snaží lidem pomoct, když to potřebují.
 • Popis: Její chorvatský původ je na ní hodně znát. Je to slečna vyššího vzrůstu a štíhlé postavy, které rozhodně nechybí ženské křivky. Má dlouhé nohy, jako modelka. Její pleť je hezky snědá. Ale, první co vás na ní zaujme jsou její karamelové, husté vlasy, které jí spadají do půli zad v elegantních vlnách. Dominantou celého jejího obličeje jsou dvě hnědá očka mandlovitého tvaru, na které je pyšná. Nad očima se klene vždy upravené tmavší obočí. Z obočí vybíhá ostřeji řezaný nos, který se táhne až k plným, hezky tvarovaným rtům, které ráda stahuje do úsměvu. Celkově má její obličej oválný tvar.
  Oblékaná chodí většinou v legínách, nebo džínech a tričku. Nepohrdne ale ani šatům s různými ornamenty, nebo jinými vzory. Obutá je v teniskách, ale k šatům nosí baleríny. Nikdy n ní neuvidíte podpatky, protože v nich neumí chodit. Ke svému oblečení také nosí různé doplňky. Například, nějakou kabelku, sluneční brýle, anebo šperky. Jeden doplňek sebou ale nosí pořád- balíček žvýkaček.
 • Životopis: Narodila se v hlavním městě Chrovatska, v Záhřebu. Maminka byla Chorvatka a otec Američan. Byli celkem bohatá rodina, ale neutráceli za každou pitominu. Když byly Marion tři roky, přestěhovali se ze Záhřebu do známého a velice významného města v Chorvatsku. Do Trogiru. Marion si to tam zamilovala. Žila s rodiči v menším domku a měli soukromou pláž. O rok později se do rodiny Thompsonových narodila další dcera. Rodiče jí dali jméno Jagoda. Chorvtasky to znamená jahoda. Rodiče se potom starali jen o Jagodu a o Marion už neměli moc zájem. A to jí velice ranilo. Začala Jagodu nenávidět. Nemohla jí ani cítit. Nikdy se k ní nechovala hezky jako pravá sestra.
  Roky plynuli začala chodit do školy. Vždycky jí bavily předměty jako byla chemie, matematika, nebo fyzika. A proto se rozhodla stát se v dospělosti doktorkou. V jedenácti letech ji přijaly na velmi přísné, ale úspěšné osmileté gymnázium. I tam mla velmi dobré známky. Když dokončila oktávu (poslední ročník na osmileteém gymnáziu) a udělala maturitu, rozhodla se jít na medicínu. Dodělala vysokou školu a rozhodla se jít pracovat. A když zjistila, že na Royal School hledají doktorku, hned to místo vzala.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.