Vítejte na Škole, ve které se zaměstnanci snaží o rovnováhu mezi Tvory jako Vy a Lidmi.
Vítejte na Škole, kde je každý originální!

Dia Darkness de Dionýsos - Deos

22. srpna 2012 v 20:29 |  Studenti - Deos

 • Jméno: Dia Darkness de Dionýsos
 • Datum Narození: 4. Května
 • Věk: 458 Upířích/Celkových let a 15 lidských let
 • Druh: Dcera PraUpírů (Pokud má na sobě přívěsek tak PoloUpír)
 • Povaha:
  - Při Dobré Náladě: Trvdohlavá, Praštěná, Moc Nemluvící, Ironická, Trochu Srandovní, Nemotorná, Klidná,...
  - Při Špatné Náladě: Tvrdohlavá, Zlá, Bezcitná, Chladná, Nespolečenská, Opovrhující, Moc Nemluvící, Samotářská, Klidná,...
  - Při dobré náladě ji dokážete hned na oko rozeznat od špatné nálady. Při špatné náladě má tmavší oči, při dobré náladě má naopak světlejší oči a tvář zdobí zákeřný úsměv. Dobrá nálada u ní znamené spíše provokování ostatních, než bavení se s nima o záživných věcech.
 • Popis: Dívka, na svůj věk celkem malé postavy, něco okolo 155 centimetrů. Většinou bývá o půl hlavy menší než ostatní, v davu jí však nejde přehlédnout. Je velmi klidná a její oči svítí překráně modrou barvou moře a oblohy zároveň. Avšak její oči zdobí žlutý kroušek asi 1 milimetr široký vzdálený asi 2 milimetry od papenky. Spozorovat ho můžete při blýzké vzálenosti a při stažení panenek, takže při světle, při které ji ale uvidíte se mračit. Pokud si sundá přívěsek, jenž má na hrudi, oči se jí zbarví do ruda.
  Světlo není její oblíbenou stránkou. Má radši tmu, na světle se cítí nesvá a nedělá jí to dobře na oči. Oči jsou lemovány dlouhými černými řasami už od přírody a tudíš nepoužívá řasenku.

  Její tvář zdobí dlouhé modré vlasy, kdy v zimě jsou tmavě modré a v létě jsou světle modré s ještě světlejšími konečky. Nosí ofinu přes levé oko, tudíš ho nikdy nespozorujete a rozpuštěné vlasy, které sahají až pod zadek, ale pokud pracuje nebo prostě jen potřebuje, tak si na vlasech uváže uzel a vytvoří si culíka bez gumičky.

  Její pleť je světlejší než ostatních, ale k čistě bílé barvě jej přirovnat také nemůžete.... Je to hodně světlá béžová barva pleti.

  Nosí černé oblečení, většinou kratasi. Občas jí ale můžete vidět i v sukni. Pokaždé má stejný styl, černá barva a modrý pruh na každém konci. Vždy má břes břicho modrou látku a na sobě dlouhý kabát, který jde zapnout pouze u krku, ale má na na břiše 'pásek', který jí drží obě strany u sebe a může si nastavit volnost. Opět stejný syl - černá a modrý pruh. Pokaždé má na krku přívěsek meče, který dostala od upíra, jenž jí zachránil. Je to meč vyrobený podobně jak růženec a tak zpoloviny zapečeťuje její sílu. Proto je poloupír, ale pokud si přívesek sundá, stává se z ní PraUpír.
  (Ukázka oblečení)
  Pokud se na vás tato dívka usměje, můžete spatřit její dva, tak akorát velké, špičáky a její úsměv může znamenat váš konec. Nechápe lidským citům a proto se při zabíjení ostatních usmívá, no a také zdůvodu její spokojenosti...
 • Životopis: Dia je dcera Upíra a Upírky, jenž kvůli svému druhu, byli vykázáni z království. Její otec se naštval a začal lidi nenávidět. Poté se narodila Dia, její matka kvůli porodu zemřela a tak její otec začal nenávidět i ji. Nechal jí ale žít s tím, že díky ní vyhubý všechno lidstvo a svět přenechá pouze vznešeným tvorům - Upírům. Hned od mala jí učil nelítosti, krutosti a nenávisti, jenž sama Dia díky němu pociťovala. Také jí učil sebeobranu a útok.
  Několik let měla denní plán, který většinu dne zaplňovalo cvičení útoků a sebeobrany. Dia se ale nikdy nedozvěděla, že je upír.

  Jednou je napadla královská rodina jenž jejich Alchymista vytvořil zbraň proti upírům. Použili jej na Diiného otce a zabili ho, Diu pak vzali na hrad. Měli podezdření na upíra a tak se rozhodli jí zavřít do vězení a že jí nechají 'zkoumat'. Nakonec se chtěl nový král pomstit za svoje rodiče, jelikož zemřeli a všichni to svádějí na prokletí upírů, a tak začal Diu mučit. Žila tam několik let, než na místo dvorního šaška nastoupil upír, který po zjištění, že mají Upírského vězne, uprchl i s Diou.

  Žili v lese a Dia stále nevěděla, že je upír. Žili v jeskyni, než se ukázalo, že je to skrýž vlků. Upír je chtěl zabít, ale Alfa vlk si lehnul ke zraněné Die a zůstal tam ležet. Dia byla na pokraji smrti z mučení, které několik let obstála v chladních celách od krále.

  Nakonec žili všichni spolu, dokovaď je opět někdo nevyrušil. Skupinka upírů našla jejich skrýž, upíra kousnutím zabili, vlky vysáli a Diu hodlali proměnit. Ale docílili pouze probuzení upírých schopností, které zdědila od matky a otce.

  Upíry zabila a rozhodla se odejít... Odešla, až našla tuhle školu.

  Dia od upíra, jenž jí zachránil, dostala pečeť ve tvaru růžence, jenž vypadá jako meč. Je to náhrdelník a sundat si jej sama nemůže. Může pouze někdo jiný pro dobrou věc. Nesmí s pravou Diinou silou zamýšlet nic zlého. Pokud má Dia pečeť na sobě, jsou na ní podepsány roky mučení a ona má slabší plíce než normální Upíři. Moc toho její plíce nevydrží, jelikož jí mučili zbraněmi proti upírům. Pokud je její pečeť sundána, může přeměňovat lidi na upíry a skoro v ničem nemá meze.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.