Vítejte na Škole, ve které se zaměstnanci snaží o rovnováhu mezi Tvory jako Vy a Lidmi.
Vítejte na Škole, kde je každý originální!

Artemis Royal - Entia

23. srpna 2012 v 15:55 |  Studenti - Entia


  • Jméno: Artemis Royal
  • Datum narození: 15. srpna
  • Věk: 16 lidských a 3084 mých let
  • Rasa: Démon Ohně
  • Povaha: Většinou jsem na lidi okolo sebe milá a hodná, ale umím být i hodně nepříjemná. Na ty kdo ubližuje mím přátelům jsem velmi krutá, nemilosrdná a pomstychtivá. Umím se nadchnout pro věc a jen tak něco mě neodradí od mého cíle. Ráda se směji, ale vím kdy mám přestat. Když někomu udělám radost, tak jsem hodně šťastná a když někdo cití bolest, tak s ním soucítím.
  • Vzhled: Mám zářivě modré oči, které jsou orámovány hustými řasami a pro svou barvu hned každého zaujmou. Má pleť je bledší, než by měla být. Vlasy jsou tmavě hnědé po lopatky dlouhé a věčně rozpuštěné. Mám srdcovitý obličej, který skoro pořád zdobí úsměv. Jsem celkem malá, měřím jen 165 cm a postavu mám tak akorát.
  • Životopis: Když jsem se narodila, tak všude okolo zuřila krutá válka bytostí a já jsem musela rychle vyrůst, protože jako dítě bych dlouho nepřežil, ale to můj otec nechtěl. Zapečetil mě v sarkofágu s tím, že až přijde čas, tak mě někdo vysvobodí a já budu moc dospět. Nevím jak dlouho jsem tam byla, protože jsem hybernovala, ale když jsem se probrala, tak jsem hleděla na noční nebe. Viděla jsem padat hvězdu a přála jsem si jedno přání. Umět ovládat čas... Za krátkou chvíli ke mě přišel jakýsi stařeček, který se o mě staral do mých 10-ti let. Přijeli k nám zotročovatelé a jeho zabili a mě svázali, abych jim neutekla a prodali mě do otroctví. Skončila jsem až někde v Evropě, kde si mě koupil bohatý král a já jsem mu musela sloužit. Na jeho zámku mi bylo dobře. Nic složitého po mě nechtěli. Jen uklízet a obsluhovat šlechtu. Po večerech jsem chodila za alchymistou, který mě učil jeho umění. Jednou dělal experiment, který mu nevyšel. Bouchlo to a všechno vyletělo do povětří. Já jsem ležela pod sutinami a cítila jsem, že umírám. Ten kdo mě vyhrabal byl můj otec. Vzal mě do náruče a odnesl k sobě domů. Tam jsem poznala i svou matku. Starali se o mě dlouhé měsíce a já jsem se pomalu uzdravovala. Potom mě začal otec učit ovládat oheň. Co všechno s ním můžu udělat, jak se bránit a jak útočit. Byl jako já démon ohně a má matka byla démon času. Také mě učila jak ovládnout čas. Jak jej zpomalit, zastavit, zrychlit, vrátit zpět a posunout do předu. Nikdy mi to nešlo, ale naučila jsem se ovládat čas u věci. Moje přání z oné noci se splnilo. Žili jsme spolu spokojeně jako rodina a můj věk se zastavil na 16-ti letech. Já jsem se zdokonalovala v umění ohně a mí rodiče na mě byli pyšní. Jenže nic netrvá věčně a já jsem se začala nudit. Každý den byl jako ten před ním. Rodiče to poznali a proto mě poslali na školu. Ať se něco naučím a přijdu do styku s ostatními tvrory.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.